Natruc 2011 mýma očima

29. srpna 2011 v 14:15 | Mali |  Reporty
V sobotu 27.8.2011 proběhl na Kmochově ostrově v Kolíně již 14. ročník festivalu NATRUC.

Když jsme po dvou hodinách cesty dorazily na místo, začlo poprchávat. Doufaly jsme, že to bude jen přeháňka, ale bohužel nebyla %).. Prošly jsme si areál, koupily si placky Mandrage v krámku u Viktorky a šly jsme se podívat k Natruc stage, kde zrovna dohrával Xindl X.
Po něm měli hrát UDG, takže jsme se snažily zabrat nějaké dobré místo, nakonec jsme skončily asi v druhé řadě. Ostatní holky, s kterými jsme se měly sejít, byly v první řadě kousek od nás. Jejich koncert byl skvělý, já osobně jsem si ho užívala i přes ten déšť. Sice jsem neznala všechny písničky, ale i tak jsem nevydržela v klidu. Kluci zahráli Kurtizánu, Éterickou, Duši slečny Mai a spoustu dalších, jako přídavek i Hvězdáře. Tentokrát neměl Jugi sukni, ale jen barevný trenky, ve kterých se v průběhu koncertu vykoupal v kaluži.. :D Jestli teď není nemocný, tak před ním smekám.. :D Na UDG jsem byla poprvé, ale je vidět, že to s fanoušky umí, hráli s námi "hru", kdy nejdřív špatná polovina opakovala po nich, potom dobrá polovina (ve které jsme byli my) opakovala ještě hlasitěji, zkrátka se nás snažili do koncertu pořádně zapojit. Když dohráli, hodně lidí odešlo, ale přicházeli i noví, takže jsme rychle obsadili první řadu hned vedle holek, se kterými jsme se konečně osobně seznámily. :)

Na stagi se připravovala SKAčková kapela Sto zvířat, které moc neposlouchám, ale pár písniček od nich znám. Oblečení už snad ani víc mokrý být nemohlo, nadávala jsem, že jsem si nekoupila v krámku u Viktorky pláštěnku.. :/ :D Deštník jsme měly rozevřenej jen když ladili, protože by ostatní za námi pak nic neviděli. Alespoň mi pak chránil tašku, která už ï tak byla dost prosáklá.. :D V mokrým oblečení už byla dost zima, tak jsem se zahřívala alespoň pohupováním na jejich písničky, jako např. Škola, Nikdy nic nebylo, nebo Alice se dala na pití.


S holkama jsme ke konci pořád hledaly červenou dodávku, jestli náhodou nepřijeli MANDRAGE. :D Sto zvířat už dohráli, a oni pořád nikde.. :O Tak pak jeden člen z jejich kapely vtipkoval, že Mandrage zrušili koncert, měla jsem chuť po něm něco hodit :D.. Nejvíc jsme se bály, že třeba nepřijedou včas a vymění se s Rybičkama 48, který hráli až někde po půlnoci, a tu už spousta holek musela domů, protože bydlíme daleko od Kolína.. Naštěstí pak přijeli, i když se spožděním.. Proto byl (nebo mě alespoň přišel) koncert o hodně kratší.. Hráli Kapky proti slzám, Punk Rock Song, Františkovy Lázně, Message in the bottle, Hledá se žena, Už mě víckrát neuvidíš, a pár dalších.. Jako přídavek Hotoví a Mates s Františkem měli sólo, konečně jsem ho slyšela naživo. :) Chtěla jsem fotit nebo natáčet, ale zrovna na Mandrage se spustil snad největší slejvák, takže z toho nic nebylo.. >.< Ale déšť jsme vůbec nevnímaly, všichni (alespoň ti okolo mě - včetně mě) zpívali, skákali, pištěli.. :D Koncert byl fajn, ale oproti jiným (třeba těch Sto zvířat) mi strašně rychle utekl.. Víťa si nás při sóle a ve chvílích kdy nezpíval točil na kameru, jsem zvědavá, co s tím budou dělat.. :D Ani nevím, jestli se tam chci vidět.. :D Mates rozdal dvě paličky, nejdřív šel naproti nám, Andy mě úplně zamáčkla na tu zídku, která tvořila to podium.. :D Nakonec je dal dvěma slečnám někde na krajích.. Po koncertě si přišli podat s fanouškama (fanynkama :D) ruce, takže to spustilo další šílenství.. :D Když už fakt měli odcházet, tak jsme tleskaly, řvaly..
Pak holky i skandovaly, myslim, že z toho museli být ostatní dost otrávený, ale mě to je jedno :D.. Já jsem tam zařvala Františeek, nečekala jsem, že v tu chvíli bude zrovna takový ticho.. :D Tak se podíval našim směrem, začal se usmívat a zamával nám. :D Pak k nám i přišel a něco jsme si s ním řekly.. :)) To tu nebudu rozebírat :D.. Ale udělalo mi to radost :)). Holky tam pak řvaly na Kečupa (kdo neví kdo to je, má smůlu :D), ten z toho byl červenej - možná proto se mu říká Kečup :D.. a přinesl nějaký trsátka.. A pak už to opravdu skončilo a začala se připravovat Anna K. s kapelou.


Annu K. jsem pak moc nevnímala, protože jsme dělaly něco jinýho - o tom budu za chvilku psát, ale co jsem se občas do nějakých jejích známých písniček zaposlouchala, tak to nebylo vůbec špatný! :) Čekaly jsme na Mandrage vedle stage za zábradlím, protože jsme pro ně měly takový menší dárky.. :) Po chvíli přišel Coopi, tak jsme mu to daly, on se usmíval a říkal, že neví co se bude teď dít, ale že se možná pak s náma kluci přijdou vyfotit, chtěly jsme totiž společnou fotku. František mezitím už odjel domů.. Bohužel po hoodně dlouhý chvíli nepřišli :D, tak jsme se šly podívat na druhou stranu a zjistily jsme, že natáčí nějaký rozhovor - nejspíš pro óčko, tak jsem zvědavá, kdy to uvidíme! :) :D.. Pak zalezl Bolan s Matesem nadobro do VIP, takže jsme je už neviděly... Polovina holek už musela jet domů, tak jsme se rozloučily a šly se podívat znova k tomu krámku, kde jsme se předtím kupovaly ty placky, náušnice a tak.. :) Zjistila jsem, že plakát, který jsem si u nich nechala, byl rozmočenej, takže budu muset sehnat někde jinej.. :'( :D.. a stánek už měli skoro sbalený, takže ani tu tašku, kterou jsem si chtěla po koncertu Mandrage koupit už si asi nekoupím.. Tak snad na e-shopu.. :)Zrovna tam byl i Víťa s Terezou, tak jsme je na chvíli vyrušily a vyfotily se s ním. Počkaly jsme, až douklidí ten stánek a vyfotily se i s Coopim. :) Vypadáme tam jak zmoklý slepice (jenom vypadáme? :D), ale nevadí, hlavně že nějakou fotku máme.. :D

A pak už jsme jely domů, protože v tom mokrým oblečení byla strašná zima.. Je to škoda, chtěla jsem slyšet Richarda Mullera naživo, ale už se to fakt nedalo.. Docela by mě zajímalo, jaký překvapení měli připravený Rybičky 48, takže doufám, že se o tom někde dočtu.. :D A to je všechno.. :) Je to psaný na rychlo, jen ty pro mě nejdůležitější chvíle, a doufám, že pokud to bude někdo číst, hlavně fanynky Mandrage.. :) :D

PS: videa jsem ukradla na youtube.. :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

Ano 63.8% (672)
Ne 18.5% (195)
Trochu 17.7% (187)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama