Listopad 2012

Mandrage - testování HIV

27. listopadu 2012 v 19:06 | Andy |  News

"Chlapecká skupina Mandrage odstartovala týden testování na HIV"

Každý všední den se mohou tento týden nechat lidé v pražském Domě světla otestovat na HIV infekci. Testování je anonymní a bezplatné. Zúčastnili se ho i kluci z Mandrage.
TADY se můžete podívat na pár fotek...
TADY je odkaz na stránky, kde můžete shlédnout kratší video o tom, jak to probíhalo..


MOJE KREVNÍ SKUPINA TOUR 2012 part II - KRALOVICE 23.11.2012

26. listopadu 2012 v 22:11 | Andy |  Reporty
23.11.2012 se konal koncert Mandrage v Kralovicích z turné MOJE KREVNÍ SKUPINA TOUR 2012 druhá (podzimní) část, společně s kapelou A Banquet. Po čtvrt roce opět přináším menší shrnutí koncertu.:)

I přesto, že jsem se letos dostala na několik koncertů, z turné Moje krevní skupina to byly akorát 2 - a to v dubnu, když se v Praze křtilo CD a teď Kralovice. Ono na tom tolik nesejde, ale přece jenom vlastní koncert je vlastní koncert + když Mates a spol. vybere fajnovou předkapelu.^^

Vyjádření MANDRAGE na FB

25. listopadu 2012 v 19:10 | Andy & Mali |  News
Mandrage zveřejnili na svém FB profilu tenhle dlouhej status. Hodně nás překvapil a potěšil!:)

Rádi bychom MOC, MOC a VELMI poděkovali všem fans, kteří pro nás hlasovali. Vašich hlasů si vážíme i přesto, že jsme se neumístili v první trojce. Je pro nás velkým uspěchem jen zjištění, že před 2 lety jsme obsadili 120.místo a dnes jsme v první pětce. Za to vděčíme jen a pouze Vám a rádi bychom smekli všem hudebním fanouškům bez ohledu na to, které kapely mají rádi, protože je fantastické, že i v dnešní době stále existují lidé, kteří si kupují desky, chodí na koncerty a ještě mají chuť hlasovat ve všelijakých anketách. Bez těchto lidí by nejenom nemohla fungovat kapela Mandrage, ale celý hudební trh a za to Vám veliká poklona.


Co se týče výběru písně - Bohužel jsme neměli na výběr hrát něco jiného než zase "Šrouby". Možná je i naše chyba, že jsme si nedokázali prosadit, něco jiného, i když jsme chtěli, ale momentálně nám finišuje turné, řešíme věci kolem příprav nové desky a jiné záležitosti, které nám přijdou mnohem podstatnější, než se hádat s nějakým mecenášem o jedné písničce. Po pravdě, hrát v TV zase Šrouby už přijde trochu trapné i nám, ale stalo se a svět se snad ještě nezboří :-)

Co se týče Víti, byl v pohodě, nic mu není a všechny Vás pozdravuje :-) , každopádně nemůžeme popřít, že estrádní vystupování v TV není naše parketa a nejsme tak nikdy ve své kůži - koncerty jsou koncerty.

Dokončíme poslední letošní koncerty a příští rok pojedeme na novo, necháme nás i vás od Mandrage odpočinout a uděláme novou desku, nový pecky a až bude čas, vyrazíme zase z Vámi na turné, které opět podpoříme Vašima tolik postrádanýma autogramiádama, protože si o ně tolik píšete - už teď se na to těšíme, protože Vám to udělá radost a to je nejdůležitější.

Ještě jednou díky všem, zdraví Víťa, Mates, P.Bolan, Coopi a Franta

Český Slavík Mattoni 2012 - vystoupení Mandrage

25. listopadu 2012 v 16:14 | Mali & Andy |  Další videa
Jak jsme vás již informovaly, včera na Nově proběhla anketa Český Slavík Mattoni 2012, ve které byli Mandrage nominovaní mezi 6ti nejlepšími českými kapelami.
Doufaly jsme, že se umístí alespoň na 3. místě, ale k našemu překvapení se tak nestalo.
Myslíte si, že je pořadí nominovaných opravdu sestaveno podle počtu hlasů? My si totiž nedokážeme vysvětlit, jak je možné, že hlasování na Objev roku ukončili ve chvíli, kdy už byl dávno na podiu pan Plícka s obálkou, ve které měl napsané výsledky.. (tím ovšem netvrdím, že Mandrage měli více hlasů, než ti, kteří jsou obdařeni soškou)
Kluci kromě toho, že byli nominovaní i vystoupili, na video se můžete podívat tady:

Dále se rozjela poměrně velká diskuze na FB, ve které se řeší Víťův hlas a celkově špatné zazpívání právě v tomto vystoupení. Co na to říkáte vy? Třeba byla chyba i ve zvukařích.. :) A myslíme si, že i nervozita dělá svoje..
:-)

Český Slavík Mattoni 2012

24. listopadu 2012 v 19:31 | Andy |  News
Mandrage se dostali do nominace na skupinu roku mezi prvních 6 (společně s kapelami Chinaski
Kabát, Kryštof, Nightwork a Olympic) , takže nezapomeňte dnes ve 20:20 pustit TV Novu, kde poběží přímý přenos vyhlašování výsledků, a držet palce:). Kluci by měli i zahrát, takže kdyby se jich náhodou výhra minula, i tak se na ně můžeme na obrazovkách těšit..:)

Jinak bychom se chtěly omluvit za naší neaktivitu v tomto měsíci. Škola = neni moc čas, nálada.. Ale rozhodně se budeme snažit to co nejdříve napravit!:)

Včera jsem byla na koncertě v Kralovicích, možná časem napíšu i nějakej článek.. bude na to dost času, když se teď minimálně 7měsíců na koncert nepodívám - díky koncertní pauze (asi to nepřežiju:D)..