MOJE KREVNÍ SKUPINA TOUR 2012 part II - KRALOVICE 23.11.2012

26. listopadu 2012 v 22:11 | Andy |  Reporty
23.11.2012 se konal koncert Mandrage v Kralovicích z turné MOJE KREVNÍ SKUPINA TOUR 2012 druhá (podzimní) část, společně s kapelou A Banquet. Po čtvrt roce opět přináším menší shrnutí koncertu.:)

I přesto, že jsem se letos dostala na několik koncertů, z turné Moje krevní skupina to byly akorát 2 - a to v dubnu, když se v Praze křtilo CD a teď Kralovice. Ono na tom tolik nesejde, ale přece jenom vlastní koncert je vlastní koncert + když Mates a spol. vybere fajnovou předkapelu.^^


..cesta na koncert byla vydařená, žádné zdržování, akorát dva přestupy, co bychom za to daly s Verčou (kamarádka ze třídy, spřízněná duše:D) při cestě zpátky. Podle spousty plakátů na nástěnkách bylo jasné, že večer Kralovický lidový dům obživne. Zavedl nás k němu místní pán, se slovy ,,Dnes jsem to přehnal, ale kulturák ještě vim, kde je..":D takže skoro bez bloudění:).. Koncert měl začínat ve 20:30 a my dorazily na místo cca v 17:30, kdy bylo všude mrtvo a nikdo by neřekl, že zrovna tady se má za pár hodin něco dít. Měly jsme dost času. Fotily jsme si všechny zbytečnosti, včetně plakátů za oknem a pak se smíchem přišel pán s otázkou, jestli večer dorazíme na Mandrage. To jsem mu dala jasně najevo, že jentak na výlet , vyfotit si plakát, jsme nepřijely...:D Do toho přišla pani, co dávala pásky a ptala se, odkud jsme. Když jsem řekla, že z Kladna, začala s tim, jakou jsme jely dálku a že nám musí dát lístky za cenu předprodeje,...Kdyby jenom viděla, kam jsem schopná až jet.:D Potom nás poslala dovnitř, později jsme si teda zaplatily vstup a nedočkavě čekaly na chodbě, která zela prázdnotou.
Verča mě pořád ujišťovala, že Mandrage tam určitě nejsou, jak se ještě válí doma a že po nich vůbec nemusíme pátrat, když ani dodávka nikde nebyla. Já jí zase ujišťovala o tom, jak tam někde jsou a cítim to v kostech! :DD..
Tak, kdo jenom měl pravdu.. Po pár minutách nakouknu do polootevřeného sálu a vidím červený kalhoty. František na obzoru. Cha!:D během deseti minut jsem zpozorovala celou kapelu.. ^^
Nejvtipnější bylo, když na nás ta paní u vstupu koukala jako na ty, co je vidí poprvé a bez podpisů / fotek s nima by šly spáchat sebevraždu. Začala nás uklidňovat, ať se nebojíme, že kluci ROZHODNĚ po koncertě budou k dispozici a podepíšou se nám. To jsem přesně toužila vědět, vlastně kvůli ničemu jinému jsem tam nejela. :D
Potom nám dovolila, že klidně můžeme jít dovnitř toho sálu za klukama, že se stejnak bude brzo pouštět (i když nikde ani noha).. Už vidím, jak tam rozrazíme ty dveře a běžíme za nima, když se připravovali. Určitě by je to potěšilo. :'D Ale bylo milý, že nám to dovolila:).
Vůbec nemám ponětí, kolik bylo hodin. Ono to pak začalo utíkat nějak rychle. Počítám, že tak 19h.. Přišla i Páťa s Šárkou, pomalu se začala ta chodba naplňovat , i když nějak nic extra. Měly jsme se přesunout do místnosti, kde to bylo jako restaurace a rozděleny 2 vchody. Po chvilce našeho zakecání se to tam začalo naplňovat, tim vedrem bylo na padnutí. My čekaly u prvního vchodu a doufaly, že tim nás pustěj jako 1. .. Nastalo i "soupeření" mezi tak 10letejma holkama:D.. Pak přišlo objevení, že ten vchod jde normálně otevírat, tak jsme tam aspoň nakoukávaly..x) Mandrage i A Banquet zvučili, bylo to skvěle slyšet, Mandrage jako by tam hráli karaoke na Mechanika, tak jsme projevily naší znalost textu.:D
Nakonec ten 2. vchod otevřeli jako první, lidi už se tam řítili , ale upozornil nás na to pán z davu, takže bez čekání na nic jsme vchod rozrazily a běžely rychle dopředu. Krásný místo jsme si zabraly:)...
Pódium už bylo přichystáno pro koncert A Banquet a byla přesně doba, kdy měli začít hrát. Taky že se po chvíli objevili :).. Překvapilo mě, že tam měli dost fanoušků, kteří je dokázali podpořit a vytvořit dobrou atmosféru. V tu chvíli mi bylo docela blbý, že jsem znala akorát trošku dvě písničky (Freeze to Caress - která mi teď leží pořád v hlavě, a Far Away) :(. Ale i přesto se mi koncert líbil, asi 4 písničky se mi líbily fakt hodně a navíc zpěvák Matěj má hezkej hlas podle mě ^^ .. Po koncertě se podepisovali, fotili a působili ochotně:).. Nemám odhad, kolik bylo v tom sále lidí, ale byl naplněn tak ze 70% bych řekla, což mohlo být tak 350lidí?....

A Banquet - Freeze to Caress ♥
Po nich přišli na řadu samozřejmě Mandrage. Cca ve 22:00 .. Jejich příprava nebyla zrovna nejkratší, ale možná to tak přišlo jenom mně, z nedočkavosti... Koncert začali jako vždy - Mechanik, HSŽ, Barbora,.... Ale hned jak nastoupili na podium, začala skvělá atmosféra a to mi udělalo radost!:) a nešlo si ten koncert neužít, při představě, že je teď neuvidím/neuslyším několik měsíců živě, což bude můj největší rekord za dobu, co na ně jezdím. Hráli i CML a Air Arabic, to mě překvapilo, že na turné opět přihodili, protože AA jsem já osobně slyšela živě naposledy v květnu a CML akorát jednou - právě v dubnu na tom křestu.. Vždycky mě pobaví, když na konci koncertu začnou rozhazovat ty kondomy s jejich logem, a nejvíc se po tom můžou utlouct právě ty menší holky.. Snad jim to udělalo radost :'D.. Když dohráli, odebrali se do zákulisí. Koncert trval obvyklou cca hodinu.
Mandrage - Air Arabic :)
Byla možnost zakoupit si nové placky a další merchandise kapely. Bohužel jsem si mohla dovolit akorát 2 placky, ale doma už jich několik mám, takže to stačí:). Potom nás viděl jeden sekuriťák a začal nám dávat plakáty, podle jeho slov za to, jak jsme nejvěrnější fanynky, který na Mandrage čekaly jako první..:D To potěší..:) ale stejně je pak rozdával i ostatním:)..
Večer byl k zastižení akorát Coopi a kluci z A Banquet. Ale našly jsme dodávku, takže k dispozici jsme měly všechny, snad jenom kromě Pepy, ten pravděpodobně odjel už dřív. Při našem štěstí než jsme se rozhoupaly, začali Mandrage pomalu prchat. Takže nakonec máme fotku "jen" s Františkem a Matesem..:) Jenom mě mrzí ta kvalita..
..Docela zážitek je chvíli sledovat takhle o samotě.x) Pak už holky musely jít, František pozdravil a všichni se vypařili jako blesk. Půl 1 a my s Verčou měly před sebou jenom jeden úkol - přečkat do půl 7 ráno. Zima, nuda, únava a k tomu všemu nádražní bouda s jednou lavičkou. Strašidelný o.O Po 2 hodinách se u nás zjevil ten sekuriťák s tim, co tam děláme, kam jedeme a jak se nám líbil koncert. Docela šok to byl - moje pomyšlení bylo, že nás třeba oblíčil nějakej policajt a chce nás někam odtáhnout:D.. Odpovídala jsem jak náměsíčná a Verča si rovnou myslela, že to byl jenom sen. Ten kluk bude určitě ještě nejmíň do dalšího koncertu v Kralovicích vyprávět o tom, jak minule navštívily koncert 2 šílenkyně.. :)
Ale žijeme, sice mě ještě teď bolí celej člověk, ale stálo to za to a jako spousta ostatních jsme si koncert užily:)
Jestli se někdo dostal až ke konci článku, tak doufám, že ho moc neuspal..:) přece jenom jsem to celkem odflákla:D a jestli máte možnost jet na koncert, tak neváhejte, už jenom kvůli A Banquet!!:)
..dneska je to přesně rok, co byli Mandrage u nás.. %)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

Ano 63.8% (672)
Ne 18.5% (195)
Trochu 17.7% (187)

Komentáře

1 Verča :) Verča :) | 27. listopadu 2012 v 20:29 | Reagovat

Andy je to skvěle napsaný,ale uškrtím tě :D

2 Keltina Keltina | 27. listopadu 2012 v 22:55 | Reagovat

je to vážně moc pěkně napsaný. Přečetla jsem to jedním dechem včera v posteli před spaním (v mobilu), tak mě vážně pobavila, ta poslední věta, že doufáš že to nikoho neuspalo :-D Kluci by vás měli odměnit, tak věrný fanynky se nevidí. Já na ně taky chtěla jít, ale čekání 4 nebo 5 hodin v noci na zastávce to není nic pro mě... A matymu to na tej fotce děsně sluší, jakto že se usmívá? Se mnou má dycky takový neutrální výraz jakoby byl někde na nákupu.

3 Andy Andy | E-mail | Web | 27. listopadu 2012 v 23:44 | Reagovat

[2]: Jee, děkuju strašně moc, to potěší!:)) ..
Odměnit? představa by to byla krásná, ale to zrovna neni jejich styl..:)
Jinak já jsem takovej šílenec, že to čekání po koncertě přes noc nebylo poprvé:D
..snad ti teda taky brzo koncert vyjde, i bez čekání někde přes noc, i když před koncertní pauzou to moc pozitivní výhled neni..:/ :D

tak teď si pobavila ty mě!:D výraz jakoby byl na nákupu :DDD
.. ale tak se tváří často, to já si právě celou dobu pokládam otázku, co nás jenom mohlo rozesmát? .. :D menší výpadek, takže na to asi už nepřijdu x)

4 Keltina Keltina | 28. listopadu 2012 v 13:15 | Reagovat

Styl nestyl, autogramiády taky nedělaj a od příštího roku chtěj začít.. Nebo kdyby Vás aspoň brali jako takovou "součást" kapely - mluvil o tom Albert z Charlie Straigt když byl u Krause (doporučuji se kouknout, pokud jsi to neviděla)
My právě chtěli jet teďka ještě do Pardubek, ale jak říkám, čekání na vlak není nic pro mě, tak si budu muset počkat až na léto na fesťáky (snad tam budou)
To je škoda, že nevíš čemu se smějete. Vypadá to jako taková momentka, že kecáte v pohodě po koncertě, vyblejskne vás paparazzi a vy se v pohodě bavíte dál :-D

5 Andy Andy | E-mail | Web | 28. listopadu 2012 v 15:39 | Reagovat

Já nevim, tyhle organizovaný autogramiády mě nějak neberou.. vždycky bylo lepší, když byla příležitost je odchytnout někde u baru..ale chápu, že to už neni samozřejmost a tak by ty autogramiády lidi potěšily..:) tak snad nezklamou..
Tyjo.. ze zvědavosti sem se na to podívala.. o tom si můžeme nechat zdát x) přijít někdo  za mnou a říct "čau Andy, díky že si přišla" tak budu šťastná ještě rok potom :D :D..

Aha.. tak to teď budeme čekat asi všichni, kromě těch se štěstim, co je ještě do konce roku uvidí:) já se hrozně těšim na Votvírák a jestli tam nebudou, tak se zbláznim, už s nima tradičně počítam..:):D jinak se mi v létě moc nedaří s koncertama, protože všechno bejvá drahý a to si nemůžu dovolit..:(
..kéž by :D.. Lucinka  paparazzi x)

6 Šári :)) Šári :)) | 5. prosince 2012 v 17:26 | Reagovat

joo, jsem slavná... :DDDDD
fíha... nádherně napsaný... jenom vám nezávidim to čekání na tom nádraží... :// :))

7 Danča Danča | 18. prosince 2012 v 14:39 | Reagovat

[5]: Četla jsem že na Votvíráku příští rok budou.Já bych chtěla jet na Votvírák ale mám to hrozně daleko(cca 3-4 hodiny)a pochybuju že se mnou rodiče pojedou a samotnou mě nepustí :(
Jinak hezky napsaný report :)

8 Andy Andy | E-mail | Web | 18. prosince 2012 v 15:44 | Reagovat

[7]: Jee, tak to je paráda:) ..
A odkud jsi? zkus rodiče přemluvit, třeba se jim tam zalíbí jako mejm rodičům a budete tam pak jezdit každej rok..:)
.. a děkuju!:)

9 Danča Danča | 18. prosince 2012 v 18:32 | Reagovat

Já jsem z Bystřice nad Pernštejnem.Sice jsem to rodičům ještě neříkala ale jak je znám tak budou proti(že je to daleko,a bůh ví co bude příští rok v červnu atd.)ale určo se zeptám ale až po Vánocích radši :)

10 Andy Andy | E-mail | Web | 18. prosince 2012 v 20:10 | Reagovat

Aha.. Jo, tak tohle přemlouvání znam dobře.. ale každopádně držim palce, protože Votvírák je pokaždý boží:)

11 Danča Danča | 21. prosince 2012 v 17:26 | Reagovat

Jo překecávání je nejhorší.Andy mám takovou otázku:Kolikrát si byla na koncertě Mandrage? Jen tak mě to zajímá :)

12 Andy Andy | E-mail | Web | 21. prosince 2012 v 20:47 | Reagovat

Já byla ještě 14.12. ve Strakonicích a to byl 40. koncert :)

13 my-name-is-penguin my-name-is-penguin | 7. února 2013 v 18:31 | Reagovat

Maty má na té fotce dokonalý úsměv♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama