Vyjádření MANDRAGE na FB

25. listopadu 2012 v 19:10 | Andy & Mali |  News
Mandrage zveřejnili na svém FB profilu tenhle dlouhej status. Hodně nás překvapil a potěšil!:)

Rádi bychom MOC, MOC a VELMI poděkovali všem fans, kteří pro nás hlasovali. Vašich hlasů si vážíme i přesto, že jsme se neumístili v první trojce. Je pro nás velkým uspěchem jen zjištění, že před 2 lety jsme obsadili 120.místo a dnes jsme v první pětce. Za to vděčíme jen a pouze Vám a rádi bychom smekli všem hudebním fanouškům bez ohledu na to, které kapely mají rádi, protože je fantastické, že i v dnešní době stále existují lidé, kteří si kupují desky, chodí na koncerty a ještě mají chuť hlasovat ve všelijakých anketách. Bez těchto lidí by nejenom nemohla fungovat kapela Mandrage, ale celý hudební trh a za to Vám veliká poklona.


Co se týče výběru písně - Bohužel jsme neměli na výběr hrát něco jiného než zase "Šrouby". Možná je i naše chyba, že jsme si nedokázali prosadit, něco jiného, i když jsme chtěli, ale momentálně nám finišuje turné, řešíme věci kolem příprav nové desky a jiné záležitosti, které nám přijdou mnohem podstatnější, než se hádat s nějakým mecenášem o jedné písničce. Po pravdě, hrát v TV zase Šrouby už přijde trochu trapné i nám, ale stalo se a svět se snad ještě nezboří :-)

Co se týče Víti, byl v pohodě, nic mu není a všechny Vás pozdravuje :-) , každopádně nemůžeme popřít, že estrádní vystupování v TV není naše parketa a nejsme tak nikdy ve své kůži - koncerty jsou koncerty.

Dokončíme poslední letošní koncerty a příští rok pojedeme na novo, necháme nás i vás od Mandrage odpočinout a uděláme novou desku, nový pecky a až bude čas, vyrazíme zase z Vámi na turné, které opět podpoříme Vašima tolik postrádanýma autogramiádama, protože si o ně tolik píšete - už teď se na to těšíme, protože Vám to udělá radost a to je nejdůležitější.

Ještě jednou díky všem, zdraví Víťa, Mates, P.Bolan, Coopi a Franta
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shari Shari | 26. listopadu 2012 v 19:26 | Reagovat

Taky mě ten status strašně překvapil. Mandrage mám moc ráda, ale poslední dobou jsem z jejich chování neměla dobrej pocit...tenhle status je strašně milej a nečekanej! :))

2 slop slop | 26. listopadu 2012 v 19:38 | Reagovat

Ahoj chcete si něco přivydělat, je to ověřená firma která zaručeně vyplácí mohu potvrdit. Za pouhou registraci Vám připíšou 150 kč, dále bude na Vás jak budete otvírat poslané emaily. Denně Vám to zabere tak 3-5min. Mrkněte na to www.zumail.cz/jsemzuu/9bdb5b00cf066ae3

3 Verča Verča | 29. listopadu 2012 v 14:44 | Reagovat

Juchů, autogramiády! :D

4 Danča Danča | 18. prosince 2012 v 14:42 | Reagovat

Strašně krásně napsaný :) Tak dlouho nevydržím áááá ale zase bude cd :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama