MANDRAGE - Dvůr Králové 15.12.2012

28. prosince 2012 v 16:36 | Mali |  Reporty
Zúčastnila jsem se posledního koncertu z podzimního turné MKS part II a jak jsem slíbila, tady máte report..

Cesta do Dvora byla více než náročná, poprchávalo a především byla šílená inverze, takže jsme museli jet opravdu krokem. Díky tmě a navigátorským schopnostem bráchy mé kamarádky, se kterou jsem jela, jsme vzdálenost asi 12km jeli nakonec 45minut, bloudili jsme všude okolo.. Pak už jsme naštěstí našli správnou cestu a bylo to v pohodě, dojeli jsme do Dvora a hned nás pustili do předsálí. Tam jsme čekali poměrně dlouho, ale vyplatilo se. Zabraly jsme si s Ann místa v první řadě a následovalo opět čekání, které jsme si zkrátily strháváním pásky pro nezletilé a kecáním.Po 21h přišli na podium A Banquet. Podle předchozích koncertů jsem čekala skvělou show a nespletla jsem se. Kluci splnili moje očekávání, koncert jsem si velmi užila a zdálo se, že i lidi okolo se chytají. Škoda, že už společné turné skončilo, nedokážu si představit, že by Mandrage ještě někdy vybrali tak úžasnou předkapelu..
Zahráli písničky Freeze to Caress, Lights & Memories, Far Away, Climb the hill (ke které teď vyšel nový klip) a plno dalších. Ke konci vystoupení jim Mandrage crew na podium hodili nějaký 'petardy' - v první chvíli jsem si myslela, že jim tam něco zkratovalo a budou muset ukončit vystoupení, byla jsem ve větším šoku než samotní ABQ.. Matěj (zpěvák) pak vysvětlil, že si z nich Mandrage dělali prdel už první koncert z turné a teď znovu. Navíc ještě dodal, že jim prý potřeli mikrofony a pití chilli z mad dogů, takže je pálila po celý koncert pusa, přičemž se jim Mandrage crew brutálně vytlemili..

---
Po kratší pauze přišli na scénu Mandrage a koncert odstartovali intrem MKS. Fanoušci byli ve varu a celý koncert zpívali, skákali a celkově si ho užívali. Vzhledem k tomu, že zakončení turné už oslavovali asi předem, objevilo se pár technických nedostatků .. Ale alespoň ten koncert nebyl stejný jako každý jiný z turné.. Zahráli snad všechny písničky z desky MKS a přidali pár starších, ale to asi všichni víte, není to žádná novinka..
Při písničce Disco Mockba přiběhli na podium ABQ a "doprovázeli" kluky na bubny.. Každej si jeden přinesl a tak trochu je tam rozmlátili.. (Foto: ZDE) Naštěstí to nebyly Matesovy bubny, to by se asi trochu prodražilo.. :D Kromě toho, že Pepa hrál smyčcem na kytaru, tak právě tím smyčcem "mlátil" Richarda (bubeník), ten ho na oplátku mlátil paličkou, přidal se ještě Matěj..no zkrátka měli dost.. Na závěr tam přiběhnul ještě Šmity (zvukař), který nejdříve bubnoval ručníkem a pak vyskočil na konstrukci a houpal se tam.. :D (to můžete vidět na první fotce ve článku)..
Během večera se také prodával jejich merch, měli spoustu nových 'výrobků', jako jsou známky, placky atp. Po vystoupení byli kluci k odchytnutí pro podpisy nebo fotky.. A co jsem tak vypátrala, tak dvě slečny vyhrály ve VIP Prima setkání s Mandrage, takže by to v nejbližší době mělo být odvysíláno..
Dělo se toho samozřejmě ještě mnohem víc, ale to už se z mý paměti tak nějak vytratilo.. :D

.. tady Vám František mává.. ;D

Kdybych měla večer shrnout dvěma slovy, tak to byl nezapomenutelný zážitek.. Nebýt tam, tak příjdu o spoustu vtipnejch vzpomínek a zážitků.. :)

-----------------------------
ZDROJ FOTEK: Jsilver
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Tereza Syslová Tereza Syslová | E-mail | 2. února 2013 v 11:16 | Reagovat

Ahoj, jsem jedna z těch dvou slečen, který vybraly na VIP plnění snů. Report se mi moc líbí, sepsala jsi to krásně. Chceš nějaké fotky, co jsem pořídila já? Nebo třeba i report o tom setkání??? :)

Jestli jo, tak se ozvi na mail... :)

2 Tereza Syslová Tereza Syslová | E-mail | 2. února 2013 v 11:19 | Reagovat

Popř. se můžeš ozvat na FB... https://www.facebook.com/terka.syslova :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama