MANDRAGE - Pardubice 7.12.2012

9. prosince 2012 v 21:56 | Mali |  Reporty

Turné Moje krevní skupina part II. pomalu finišuje, a jelikož jsem se jednoho z posledních koncertů tohoto roku zúčastnila, přináším vám něco na způsob reportáže o tom, jak to celé probíhalo.
Jaká byla předkapela A Banquet? Jaká atmosféra? Kolik zde bylo lidí? A jak to vypadá v klubu Žlutý pes v Pardubicích?
To se dozvíte, když si přečtete celý článek..Už od rána jsme byly s kamarádkou Ann celkem nervózní, protože v den koncertu onemocněla naše osobní řidička, takže jsme sháněly někoho, kdo by pro nás mohl přijet.. Nakonec jsme se do Pardubic vydaly vlakem, cestou k nám ještě přistoupila Adél, kterou jsem moc ráda poznala:).. Ve vlaku nás čekalo moc "příjemné" překvapení v podobě onanujícího chlápka na vedlejším sedadle.. :D Potom jsme na nádraží v Pcích zakoupily lístky na trolejbus a nemohly jsme najít tu správnou zastávku.. :D Viděly jsme, jak okolo jede naše trolej č.10 a zastavuje na druhý straně nádraží, takže jsme nahodily sprint, v letních botách se moc dobře běhá po náledí, doporučuju! :) :D Nicméně jsme ho stihly a už jsme byly zase o něco blíž ke klubu. K němu jsme dorazily kolem 18:45 a chvíli jsme čekaly venku, kromě "fizzáků" tam nikde nebyla ani noha, jen vevnitř si v teple seděli všichni z Mandrage (včetně crew) s A Banquet.. :D Jelikož nám ve dveřích barmanka řekla, že budou pouštět až v osm, vzdaly jsme to a šly se na chvíli zahřát do hospody kousek od klubu. Vrátily jsme se asi po hodině, to už zde stálo několik skupinek lidí všech generací. A pak nás konečně pustili dovnitř.
Vevnitř to vypadalo celkem útulně, byl zde menší parket a pódium, na kterém už byly připraveny hudební nástroje a vše okolo. Daly jsme si bundy do šatny, věci do první řady a šly se trochu porozhlédnout.. U stole vedle baru seděli téměř všichni Mandražáci a ostatní :).. Nemá cenu zde vypisovat každý náš pohyb :D.. Zkrátka po nějakém čase se místnost naplnila k prasknutí a koncert mohl začít.

(My s A Banquet, © P. Mužák)

Vystoupení A Banquet bylo perfektní.. :) Jelikož jsem je slyšela/viděla už v Ústí, hrozně jsem se na ně těšila. Musím přiznat, že dokonce víc, než na samotné Mandrage, ale psst :). Jelikož mají anglické texty, moc lidí si je nepamatuje, nebo vůbec nezná, takže jsme tam byly jedny z mála, které je podporovaly i zpěvem:).. Ale myslím si, že si fanoušky dokážou velmi rychle získat a bylo zde i pár slečen, které je neviděly poprvé a těšily se na ně, což je fajn poznatek:).. Atmosféra byla ještě lepší, než poprvé v tom Ústí. V jednu chvíli se tam Matějovi zamotal kabel od mikrofonu do kopáku od bubnů, tak tam s tím chvíli zápasil..:D Na konci pak Anička dostala za podporu trsátko, protože si ji pamatovali:).. ..Jinak mám spoustu skvělejch pocitů, ale nepřijde mi místné je tu vypisovat, asi by vás to nebavilo:)..


Přídavek jsme si nevykřičely. Jak nám Matěj později vysvětlil, mohl za to nedostatek času a také to, že jsou předkapela.. Budu se muset vydat na nějaký jejich samostatný koncert:).. Poté celkem dlouho balili nástroje, což mi vyhovovalo, protože si člověk alespoň chvíli odpočnul a také se trochu zchladil tím průvanem, který se k nám dostal díky otevřeným "garážním dveřím" hned vedle. (Tudy totiž odnášeli ty věci do auta)

A následovalo vystoupení samotných Mandrage. Zazněla úvodní "písnička" z desky a fanynky už byly ve svém živlu:) .. Opona spadla a kluci to rozjeli v plné parádě.. Pokud jste byli na nějakém koncertě, nemusím zde sáhodlouze vypisovat, jaké písničky zazněly a co se dělo. Pro mě byla asi jediná změna v tom, že Pepa hrál na novou kytaru, a že jsem opravdu dlouho nezažila, aby si takhle hodně koncert užívali!:) A jestli se mýlím, tak v tom případě nejsou jen skvělí hudebníci, ale i dobří herci!:D Né, fakt si myslím, že si to tam užili, a taky už měli něco v sobě, žejo:D..Nevím, jestli to někoho z vás bude zajímat, ale na druhou stranu když píšu o koncertě, měla bych napsat především o samotném vystoupení, taakže.. František dělal blbiny jako vždycky, skákal tam, tancoval, zpíval si.. V jednu chvíli mě dost pobavil, když v mezihře hrozně zařval:D.. Mates si zase slušně dával sólo v Psychologovi, i přesto, že po něm František hodil flašku:D.. Když Pepa rozhazoval kondomy, málem mě tam ostatní holky svalily k zemi, je to celkem dobře vidět na videu.. :DD Pak nás tam omylem švihal strunou od kytary:DD.. A bylo vidět, že si to užívají i všichni okolo, protože atmosféra byla výborná, alespoň vepředu:) Působilo to na mě hrozně příjemně, jak je ten klub malej a všichni k sobě maj tak nějak blízko, žádný zábradlí mezi účinkujícíma a fanouškama..:)


Po koncertě byli všichni kluci z Mandrage k zastihnutí, takže byla šance říct si o fotku, a tak podobně:) Ani nevím proč, ale nějak nebyla chuť, tak jsme za nimi nešly.. Koupily jsme si plakáty A Banquet a ti nám je s věnováním podepsali:) Pak jsme šly s Matějem z ABQ na panáka a chvíli jsme se bavili o všem možném..:)) Je strašně milej a hodnej:) Sice musel odejít kvůli podepsání plakátů, ale kupodivu se potom ještě vrátil a dokonce nám přinesl taky trsátka, abychom nebyly ošizeny.. :D Ještě chvíli jsme si povídali, a pak se rozloučili.. Adél musela po chvíli domů a my jsme tam s Aničkou seděly, bavily se spolu, a pak jsme už také jely..:) (nakonec pro nás přijel otec:D)
-----
Jestli mám shrnout koncert jedním slovem, tak PARÁDA, PARÁDA, PARÁÁÁDA! =) Samozřejmě mám zážitků mnohem víc, ale kdo by se s tím psal? :D A pokud jste to dočetli/y až sem a nemáte chuť okamžitě vypnout tuhle stránku, tak gratuluju! :D
..Mali..
Na více fotek z pátku se můžete podívat TADY.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

Ano 63.7% (670)
Ne 18.5% (194)
Trochu 17.8% (187)

Komentáře

1 shicken shicken | Web | 21. června 2015 v 1:28 | Reagovat

půjčky na směnku ihned brno :-!

2 CaseyNub CaseyNub | E-mail | Web | 23. září 2017 v 19:54 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Show more>>></a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama