Leden 2013

Pepa + Mates v pořadu Limuzína

31. ledna 2013 v 18:41 | Andy |  News
Mandrage, tentokrát konkrétně jen Pepa a Mates, se objeví podruhé po delší době v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou. Takže kdo chce, může si dnes ve 21:45 pustit Óčko ( http://ocko.tv/ocko-tv-zive/ ) :)

nebo tady z youtube:

Mates v roli DJe - Kladno , 11.1.2013

12. ledna 2013 v 19:16 | Andy |  Další videa
Jak jistě víte, Mates objíždí různá města jako DJ - Dead Sailor. Včera podruhé navštívil Kladno. Abych řekla pravdu, tyhle párty nejsou zrovna můj šálek kávy. Jenže mně to nedá a stejně tam musim bejt. Proč? Nevim:D Asi mě baví pozorovat rozdíly MATES JAKO DJ a MATES JAKO BUBENÍK. Myslim, že nějaký rozdíly by se určitě našly. Až mi chvílema přijde, že v roli DJe je víc ve svym živlu, ale tak to může bejt jenom mylnej dojem. :)
No, ale včerejšek byl fajn, sem tam se mi i něco líbilo z toho, co Mates pouštěl (dokonce mi tam část jedný písničky připomínala Psychologa!:D) .. Jenom škoda, že se neumim trošku odvázat:D.. Mates mě potěšil:)

.. a tady jsem nahrála 2 videa - trapná musim bejt vždy a všude s foťákem :D :D

Mandrage - VIP zprávy (10.1.2012)

10. ledna 2013 v 21:25 | Mali |  Další videa
Ve VIP zprávách na Primě se plní sny.. a 15.12.2012 se splnil sen dvoum slečnám, které se mohly setkat s Mandrage.. :)
Natáčelo se ve Dvoře Králové, na posledním koncertu z podzimního turné, kde jsem mimochodem s kamarádkou taky byla a jsme vidět i v záběru.. :)
video ZDE (6:15)

Žebřík 2012: Hlasujte pro Mandrage!

6. ledna 2013 v 19:33 | Mali |  News
Ahooj všichni! :)
Doufám, že jste do Nového roku vkročili správnou nohou a že si ho naplno užíváte! :)

Dáváte si nějaká předsevzetí? Ne? Tak si jedno dejte - 'pomůžu Mandrage k výhře!'
Jak to můžete udělat? Stačí TADY vyplnit formulář - nejlepší bude, když Mandrage napíšete všude, kam se to hodí (do Průseru roku samozřejmě NE) a pošlete sms za 9,- podle dalších pokynů. Klukům to velmi pomůže a já si jsem více než jistá, že je nějaká příčka určitě nemine! :)