Mandrage na Pražském Majálesu 30.4.2013

3. května 2013 v 5:52 | Andy |  Reporty
Sotva jsem se vzpamatovala z Plzně a už byl narychlo další koncert. Aby toho narychlo nebylo málo, vyhrála jsem lístek, kterej už jsem měla koupenej. Nabízela jsem ho Pátě, ale protože Mandrage hráli moc brzo, tak nemohla jet. Tak mě napadlo ho prodat, takže u toho jsem zabila celej večer a spát jsem šla ve 4 ráno. Jo, 3 hodiny spánku, byla jsem ve škole strašně v pohodě :D :D Šla jsem ze školy s Verčou o hodinu dřív, poslední hodina byla AJ, jindy jí proklínam, ale zrovna téma hudba&koncerty, to se hodilo!


Původně jsem byla domluvená s nějakým klukem, že mu předám lístek v Dejvicích. Nakonec se to všechno zkomplikovalo kvůli cestě, já přijela se spožděním a ještě jsme se hledali v metru přes půl hodiny. To je fajn dát si sraz na jedný z největších stanic s někym, o kom ani netušíte, jak vypadá, to někdy zkuste!:D .. Takže nakonec místo plánovaných půl 2 jsme dorazily na místo v půl třetí a to jsme přitom běžely na metro, při čemž jsme přejely jednu stanici, následovně na to jsme běžely na skoro ujíždějící tramvaj a na závěr jako správný běžkyně ještě přes celou Stromovku, což byl snad kilometr ke vchodu. :D Bylo skvělý zjistit u akreditací, kde mi předávali pásku jako výhru, že jsem nevyhrála 1 vstup, ale 2, to potom hnedka člověk ví, co s tim druhym má dělat! :D
No a na závěr jsme běžely k podiu, kde už samozřejmě byla natažená Mandrage opona. Uprostřed podia byl takovej výstupek, protože ale na straně u Coopiho už bylo víc lidí, tak jsme běžely na levo k Pepovi. Celkově jsme ale měly štěstí, protože narváno tu rozhodně nebylo. I když jo, do začátku koncertu se to rozhodně naplnilo!.. Počasí bylo taky vyhovující. Sotva jsme rozdejchaly náš běh po Praze, tak koncert začal. Nejvíc jsem se těšila na tu novou písničku, protože jsme se jako pilné studentky ve škole učily text! Snad na minutu jenom nás s Verčou při týhle písničce natáčela kamera z Primy, mrzí mě, že nás nedali na záznam do VIP zpráv aspoň na chvilku. I když možná o jeden trapas míň:D.. Atmosféra ze začátku nebyla nějak slavná, ale v průběhu se to zlepšilo. Aby toho nebylo málo, tak opět byly nějaký technický problémy, tentokrát nějaký chraptění v mikrofonech. Pepa vtipkoval, že už si to snad vozej sebou. Ale tak to neni, ve skutečnosti tu smůlu vozíme my, jinak to nevidim, když jinde problémy nemaj! :D .. Při Disco Mockba jsme opět vyřvávaly naše slavné: diskotéka moskva! František se usmíval našim směrem, to bylo hezký:) .. Víťa běžel přes celej ten výstupek s vlajkou, to bylo hustý, jak si to užíval!:D .. A celkově ten koncert byl fajn:).. Pro mě byla nejlepší tečka na závěr, když Mates popadnul dvě paličky, přišel až k tomu výstupku , pak se na mě podíval a jednu hodil přímo mně %) nějaký holky vedle mě už se mi jí snažily vyrvat, ale dost dobře udělaly, že si to rozmyslely! Já vim, že pro někoho je to pitomej kus dřeva, ale tentokrát semnou radost prožíval i táta a to je co říct!!! :D

... potom, když se Mandrage sbalili, tak chtěla Verča opět vidět Charlie Straight, takže jsme byly na ně. Po koncertě zachytila i Alberta, takže byla štěstím bez sebe:). Potom jsme tak nějak běhaly všude možně, slyšely jsme třeba část Wohnoutů, Sunshine, pak celej koncert Kluse, kterej mě příjemně překvapil. Mezi tim jsme se snažily prodat ten další lístek, sdělovaly si radostný pocity a protože jsem vydělala na lístku 400,- , mohla jsem si dovolit začít plánovat další koncerty! ( tak dobře, za 4 stovky toho moc nezmůžu, ale pro začátek trošku pozitivní výhled :DD)

Na závěr jsme běžely na ujíždějící tramvaj a následovně na ujíždějící autobus, kterej nám vážně ujel před nosem, takže tak:D ..Jinak ale akce to byla zase parádní!!
Omlouvám se za velkou stručnost, přece jenom jsem se vypsala spíš u článku z Plzně a v 5 hodin už člověk nemá tolik síly něco psát.. x)

TADY se můžete podívat na pár fotek.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

Ano 63.7% (670)
Ne 18.5% (194)
Trochu 17.8% (187)

Komentáře

1 Svoby Svoby | 4. května 2013 v 11:30 | Reagovat

Ahojky,krásný stránky. Prosímtě mohla by si zveřejnit v normálním formátu tu 4. fotku? Je tam Matyáš :).Chtěla bych si jí velkou uložit. Děkuji moc.

2 Andy // admin Andy // admin | E-mail | Web | 4. května 2013 v 14:58 | Reagovat
3 Svoby Svoby | 4. května 2013 v 18:36 | Reagovat

Oo. Ty si zlatá:). Dáš sem všechny k těm Majálesům? Díky :).

4 Andy // admin Andy // admin | E-mail | Web | 4. května 2013 v 19:37 | Reagovat

[3]: Odkazy na všechny fotky z Majálesů najdeš nahoře na stránce, průběžně galerii aktualizujeme, ale prozatim víc fotek nikde neni..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama