Mandrage: rozhovor z 11.12.2013

12. prosince 2013 v 17:38 | Mali |  Rozhovory
HIT. Skupina Mandrage ve složení (zleva): Pepa Bolan (kytara), František Bořík (klávesy), Víťa Starý (zpěv, kytara), Matyáš Vorda (bicí) a Michal Faitl (basa).


Podle prvních ohlasů a hudební kritiky to zatím vypadá, že se nám to docela povedlo. Siluety jsou krokem někam dál, kam se Mandrage dosud nepodívali, a to je dobře, protože nás baví se pohybovat kupředu a netočit stále stejné desky. Dospělí už jsme sice celkem dlouho, ale kapela jako celek byla do této chvíle spíš nerozvážné dítě, které má všechno na háku. Poslední dva roky pro nás byly extrémně náročné a zároveň poměrně nadstandardně úspěšným obdobím, čehož si nesmírně vážíme a vděčíme za to hlavně našim fanouškům. A bylo by fér jim za to dát co nejlepší desku. Změnil se hlavně náš přístup k věci. Dávali jsme si záležet na každé notě, investovali do studií a byli na sebe mnohem tvrdší než před tím. Snažili jsme se jednoduše brát kapelu zodpovědněji.


Chystáme mnohem rozmanitější a nápaditější scénu, než se kterou jsme jezdili doteď. Povezeme s sebou opravdu velké množství světel a projekcí. Pracujeme na každém vizuálu ke každé písni zvlášť a chtěli bychom docílit efektu takových live videoklipů, které se budou odehrávat živě přímo před zraky diváků. Scéna se bude v průběhu koncertu různě měnit, a tak se nestane, že by se okoukala hned po druhé písni. Myslím, že jestli všechno vyjde, můžete se těšit na unikátní audio-vizuální zážitek a můžete si začít představovat jednu z největších show v České republice. Snažíme se ještě víc dotáhnout naše světelné a zvukové možnosti. U těch světel mi občas přijde, že nepojedou Mandrage, ale Pink Floyd. Tak uvidíme. Neradi bychom nad děckem v plenkách slibovali, že z něj vyroste raketový inženýr, protože se může stát, že to nakonec bude třeba jenom vážený lékař. Rozhodně to ale bude stát za to. Baví nás progres a chceme z techniky, kterou budeme brát na koncerty, vymáčknout to nejlepší. Bude to i finančně celkem nákladné a koneckonců budeme rádi, když zůstaneme po turné finančně na nule a z koncertů si odneseme zážitek.


_________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikol* Nikol* | Web | 12. prosince 2013 v 17:41 | Reagovat

Mandrage mám moc ráda:)

2 Klarusa Klarusa | 12. prosince 2013 v 17:56 | Reagovat

zajimavé čtení...
jen tak dál Mandrage

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama