Rozhovory

MANDRAGE v rádiu 10.1.2012

28. ledna 2012 v 18:45 | Andy
Záznam z 10.1.2012, který běžel na rádiu Kiss Proton.. Můžete slyšet rozhovor + živě Už mě víckrát neuvidíš, Hledá se žena , Air arabic a Mechanika.

pustit ZDE

..a tady video (není tam vše)
MANDRAGE - rozhovor z BG - 26.1.2012

27. ledna 2012 v 23:39 | Andy
Rozhovor z novýho Brava Girl... Tenhle se mi líbí! :D ..
,,puklý mozek či vyteklá střeva taky potěší"
"mně se včera zdálo, že souložím se svojí babičkou"
:D :D

MANDRAGE - rozhovor z BRAVA 19.1.2012

27. ledna 2012 v 23:00 | Andy
Rozhovor z posledního čísla Brava..
Samý žhavý ,,novinky", jako vždy od Brava :D ale aspoň to:)

MANDRAGE - rozhovor z 24.1.2012

26. ledna 2012 v 15:19 | Mali
NEDOČKAVCI, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ STÁT PŘES NOC HVĚZDAMI, BUDOU PRODÁVAT HRANOLKY

Loni v listopadu vydala plzeňská skupina Mandrage své třetí album Moje krevní skupina. Už předtím se v rádiích prosadil její singl Františkovy Lázně, a hned po vydání alba i další písnička Šrouby a matice. Loni také čtveřice oslavila deset let existence a o rock'n'rollu už pádem ví své. Na otázky odpověděl kytarista Pepa Bolan.MANDRAGE - rozhovor pro t-music, 2012

22. ledna 2012 v 17:31 | Mali
(1. část: Chceme snížit počet ročních období na dvě + 2. část: Inspirovali nás Upír Nosferatu i Saskia Burešová)

Co plánují na rok 2012, jaký znají nejčernější vtip, jestli k sobě nepřiberou pátého člena a jak se jim líbí na iTunes? Přinášíme vám rozhovor s kapelou Mandrage.
Koncem listopadu vydali Mandrage své třetí album Moje krevní skupina a nejen o něm jsme si s už tradičně velmi vtipnou čtveřicí popovídali.


MANDRAGE - rozhovor z 19.1.2012

22. ledna 2012 v 16:54 | Mali
PLZEŇ BYCHOM ZA PRAHU NEVYMĚNILI!

Plzeňskou kapelu Mandrage netřeba blíže představovat, neboť jejich chytlavé hity už nějaký čas vévodí nejen českým rádiím ale i televizním hitparádám. Pozitivně naladěné kluky jsme sice nezastihli v kompletním složení, nicméně Pepu Bolana s vtipem nahradili jeho kolegové.

Za chvíli vystoupíte na maturitním plese jako půlnoční překvapení. Zeptám se vás, jak vzpomínáte na ten váš "maturiťák"?
Mates: Na mém "maturáku" byla celá naše kapela, kterou jsem o půlnoci vytáhl hrát. Všichni sice nebyli úplně při smyslech, ale sebrali jsme je a šli na pódium, kde jsme nato zahráli jednu naši písničku, bylo to úplně nečekaně. Původně jsme tam totiž neměli vůbec vystupovat.

MANDRAGE - rozhovor ze 17.1.2012

20. ledna 2012 v 18:25 | Mali
,,MŮŽEME STÁT ZA HOVNO"

Mandrage je kapela, která nemá škatulku. Hudebním kritikům často leží v žaludku, ale fanoušci ji milují. Dostala nálepky "punkrock" a "rock", na nové desce Moje krevní skupina ale zabrousila do elektroniky. Jak se k tomu všemu kluci z kapely staví a jak se těší na turné nebo třeba na vystoupení v rámci udílení cen Žebřík 2011, které proběhne 16. března v Plzni, prozradil kytarista Pepa Bolan.

Nedávno jste vydali album Moje krevní skupina. Jste s ním s odstupem času pořád spokojeni, nebo byste něco změnili?
Jelikož album vyšlo nedávno, tak ten odstup ještě není tak veliký, abych byl schopen 100% vyjádřit svůj postoj k této placce. Každopádně jedna z priorit pro nás byla ukázat, že s Mandrage by se mělo počítat, což se povedlo. S deskou Hledá se žena jsme zamávali vlaječkou a dali o sobě vědět, že jsme tady, což byl samozřejmě slušný start, ale potvrzení pozice je krokem mnohem složitějším a my jsme nechtěli zůstat kapelou jednoho hitu.

MANDRAGE - rozhovor z 9.12.2011

13. prosince 2011 v 11:02 | Mali
Motiv detailu novinky

To, jaké nosí prádlo, hoši z kapely Mandrage s žádným fanouškovským blogem neprobírají. Fandí plzeňskému fotbalu i pivu a Františkovy Lázně znají jen letmo. Zpěváka Bolana psychoanalytik označil jako nepřízpůsobivou lehce agresivní povahu, přesto se mu spolu s kapelou a novou deskou Moje krevní skupina daří. "Jsme ti poslední, kteří by si měli stěžovat," říkají, když mluví o rotacích českých písniček v komerčních rádiích.


Dneska je krásně upršený den. Nějaký recept, jak takový den dobře zahájit? Chutnou snídaní? Co vlastně snídá skupina Mandrage?
Bolan:
To nám ten rozhovor pěkně začíná, haha. Ale dobrá, já snídám pouze kyselou rybu. Občas to vyměním za syrový vejce nebo kus hověziny, pokud je k dispozici. Na rohlík s marmeládou mě nikdo nedostane.
Mates: Já vstávám až kolem druhé hodiny, takže snídaně je pro mě pojem z jiné dimenze.

MANDRAGE - rozhovor ze září 2010 -(Rock&Pop)

25. října 2011 v 0:48 | Andy
Po dlouhý době jsem konečně vyfotila tenhle rozhovor. Snad vyluštíte i ty míň čitelný části ;D

Mandrage v Snickers inboxu (starý rozhovor)

4. září 2011 v 13:52 | Mali
Video bohužel není k dispozici, tak vám přinášíme alespoň tohle.. zdroj: http://th-hp-ff.blog.cz

Eva:Hezký den, vítám vás v dnešním Snickers Inboxu. Mými hosty bude kapela..... (ukáže na kluky)
Víťa: Čau, jsme kapela Mandrage a zdravíme všechny diváky.
Eva: Tak tohle maj nacvičený, ale to co nemaj nacvičený zjistíte za chvíli.
---------------------KLIP--------------------
Eva:Sledujete Snickers Inbox tentokráte s kapelou Mandrage. Já jsem se někde dočetla, že se strašně diskutuje o tom, jak vás vlastně číst. Jestli ,,Manráž" , ,,Manraže" nebo ,,Manrage" ale prá jste odpověděli, že jste z plzně, takže Manraže, je to pravda?
Víťa: Manraže, je to pravda
Eva: Taky jsem s váma slyšela jeden rozhovor, kde se vás myslím Libor Bouček ptal někoho z vás, jestli má holku. A ten někdo z vás, nebudu teď jmenovat, řekl ,,tak trochu" a vzhledem k tomu, že to ta slečna možná poslouchala, tak tak trochu už nemá vůbec. Nebo jak je to teď?
Mates: Je pořád tak trochu jako
Eva: Takhle:Stejně jako nemůžeš bejt tak trochu těhotnej, tak nemůžeš mít tak trochu holku. Takže
Mates: Právě že mám.... (Coopi mu skáče do řeči)
Coopi: Právě že Mates nemůže bejt vůbec těhotnej
----------(SMÍCH)----------
Eva: Takže počkej....Máš holku ANO - NE
Mates: Trochu
---------(SMÍCH)--------
 
 

Reklama